Вітання журналістам Старосамбірщини з професійним святом! Міська рада висловлює подяку за відданість, об’єктивність та сміливість у висвітленні подій.
У Турці школярі дізналися про важливість енергозбереження під час навчальних екскурсій. Діти відвідали об’єкти сталої енергетики та отримали подарунки.
У школі №1 Старого Самбора пролунав останній дзвоник. Свято було сповнене емоцій та радості, особливо для випускників 2025 року.
Вітаємо Олену Крупу з Днем народження! Щирі побажання від міського голови та колективу Старосамбірської міської ради.
Підсумки конкурсу «ЕКО ідея» в Бойківському краї. Дізнайтеся імена переможців та їх внесок у збереження енергії та довкілля!
Вітаємо журналістів з професійним святом! Дякуємо за правду про війну, героїзм та боротьбу з пропагандою. Ваша робота важлива для України!
Самбір долучається до Днів сталої енергії 2025! Інформаційні зустрічі, майстер-класи, квести та спортивні активності чекають на вас. Долучайтеся!
Запрошуємо підтримати юних спортсменів на матчі «КДЮСШ» Самбір – «Бобри-Богун» 6 червня на стадіоні ім. Лева Броварського о 15:00!