Змагання з художньої гімнастики «Кубок Ужгорода» – 20-21 травня у спорткомплексі «Юність».Участь у турнірі візьмуть спортсменки із Закарпатської, Львівської, Дніпропетровської, Одеської, Полтавської та Київської областей, повідомляє управління у справах культури,…