9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Кагарлицька Отг

ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ | Офіційний вебсайт Кагарлицької міської ради та її виконавчого комітету



опубліковано:
06 квітня 2024


оновлено:
23 квітня 2024

У приміщенні Фізкультурно-оздоровчого комплексу  6 квітня завершився Відкритий Чемпіонат Кагарлицької МТГ з футзалу – 2023-24 рр. серед аматорських команд Білоцерківського та Обухівського районів.

Участь  у змаганнях брали  10 команд:  ФК «Лорак» (с. Іванівка), ФК «Меркурій» (с. Стави), ФК «Атлет» (с. Сущани), ФК «Кагарлик», ФК «Арсенал» (Кагарлик), СФГ «Гощівське»  (с. Григорівка), АФ «Україна» (с. Телешівка), ФК «Рокитнянщина» (смт. Рокитне), ФК «Дніпро»  (с. Телешівка), ФК «Основа» (с. Шарки).

У напруженій боротьбі перемогла в Чемпіонаті  «Рокитнянщина».  Срібний призер – ФК «Лорак», Бронзовий призер – АФ «Україна»

За підсумками змагань також були відзначені кращі гравці Чемпіонату:

Кращий воротар – Іваненко Віктор – АФ  «Україна»;

Кращий захисник – Широкоступ Вадим – ФК  «Лорак»;

Кращий бомбардир- Шаравара Сергій – ФК «Рокитнянщина»

Кращий гравець – Дунда Євген – ФК «Рокитнянщина»

Привітав та нагородив переможця і призерів змагань  Кагарлицький міський  голова Олександр Панюта.

Дякуємо командам за участь у Чемпіонаті. Дякуємо керівнику та працівникам ФОКу за надання та підготовку місця для проведення змагань. Дякуємо ЗСУ за можливість займатися улюбленою справою!

Роман СВИРИДЧЕНКО, директор Кагарлицької ДЮСШ







x
Помічник