9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Війна, Саксаганська ОТГ, Суспільство

Одеса отримає військову адміністрацію для посилення безпеки


Керівник Служби безпеки України Василь Малюк провів доповідь, яка стосувалася ефективної роботи служби у сфері захисту держави та протидії російським агентурним мережам. Президент України висловив подяку СБУ за їхню сильну роботу.

Особливу увагу було приділено безпековій ситуації в прифронтових громадах та на півдні України, зокрема в Одесі. Президент наголосив, що Одеса потребує значно більшого захисту та підтримки. Одним із рішень для покращення безпеки міста є запровадження військової адміністрації. Це пов’язано з тим, що багато питань безпеки в Одесі тривалий час залишалися без належного вирішення.

Було заявлено, що всі необхідні ефективні рішення будуть ухвалені, і керівник військової адміністрації Одеси буде призначений найближчим часом.

Наприкінці свого звернення, яке припало на 1329-й день війни, Президент подякував усім, хто підтримує Україну, хто захищає державу, та тим, хто додає сил українцям. Слава Україні!

x
Помічник