Голова Одеської ОДА Олег Кіпер в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповів про ліквідацію наслідків ворожої атаки та про візит президента Чехії Петра Павела на Одещину.
Голова Одеської ОДА Олег Кіпер в ефірі телемарафону