Міські двірники прибирають вулиці від снігу
🧹 З самого ранку 15 січня працівники Білгород-Дністровського комунального підприємства «Автотранссервіс» розчищають від снігу та посипають піском тротуари, пішохідні доріжки, зупинки пасажирського транспорту.