Діти тижня 11 немовлят з’явилися на світ у пологовому відділенні Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні минулого тижня – 6 хлопчиків та 5 дівчаток. Серед новонароджених є двійнята. Мами та діти почуваються добре. Вітаємо!