Козелецька ОТГ
Козелецька ДЮСШ дала потужний старт Олімпійському тижню! Захід організовано за п…
Козелецька ДЮСШ дала потужний старт Олімпійському тижню! 🦅Захід організовано за підтримки сектору сім’ї, молоді та спорту Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, а також за сприяння ТОВ «БФІ». 🤝
Програма змагань виявилася надзвичайно насиченою:
Легка атлетика: 🏃♀️ юні спортсмени різних вікових груп випробували свої сили у легкоатлетичному кросі на різних дистанціях.
Футбол: ⚽️ відбулася захоплива матчева зустріч серед молодших вихованців. Головний трофей змагань — переможний Кубок та почесне 1 місце — виборола згуртована команда Остерської громади.
Пляжний волейбол: 🏐 запеклі поєдинки на піску зібрали сильні та вмотивовані команди.
За результатами волейбольних баталій серед дівчат призові місця розподілилися так
🥇1 місце — «Блек-Бобер» (м. Бобровиця)
🥈 2 місце — команда с. Білейки
🥉 3 місце — «Гепард» (м. Бобровиця)
Серед хлопців точилася не менш напружена та безкомпромісна боротьба. У підсумку трійка лідерів виглядає наступним чином:
🥇 1 місце — команда «Фізруки» (м. Бобровиця)
🥈 2 місце — збірна команда сіл Берлози та Данівка
🥉 3 місце — команда селища Козелець
Спортивне свято триває!