На стадіоні ліцею № 3 сьогодні працювали футболісти. Вдосконалювали техніко-тактичні елементи гри. В кінці по традиції грали в футбол ⚽. Дякуємо вам за участь!💪🏆
Ічнянська міська рада Андрій Ребрина #активніпарки #спортдлявсіх