9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Білківська ОТГ

«Сокіл-Джура 2025»: подяка від «Білецького сокола»

Рій «Білецький сокіл» висловлює щиру вдячність організаторам гри «Сокіл-Джура 2025» за надзвичайно теплий прийом та щиру гостинність у Великораковецькому ліцеї. Особлива подяка начальнику ВООЗКМС Ірині Паньканинець за підтримку та чудову організацію. Наші учні повернулися приємно втомлені, але безмежно задоволені – на всі 1000%! Ми щиро дякуємо Ірині Олександрівні Паньканинець за чудовий пісенний вернісаж та чудово організоване дозвілля, яке запам’ятається надовго.

Гра «Сокіл-Джура 2025» стала для нас не тільки випробуванням, але й чудовою можливістю продемонструвати свої вміння та навички. Ми вдячні за можливість взяти участь у такому важливому заході, який сприяє патріотичному вихованню молоді та підтримці національних традицій. Великораковецький ліцей зустрів нас з відкритим серцем, і ми відчували себе як вдома.

Організація була на найвищому рівні, а програма – насиченою та цікавою. Учні отримали безліч позитивних емоцій та нових знань, які обов’язково знадобляться їм у майбутньому. Ми щиро сподіваємося на подальшу співпрацю та участь у грі «Сокіл-Джура» в наступні роки. Ще раз дякуємо всім організаторам та учасникам за незабутні враження та чудовий досвід! Слава Україні!

Далі буде…





x
Помічник