9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Ічнянська Отг

Сьогодні в м.Буча, в Академії спорту, визначилися найкращі тенісні школи Україн…

Сьогодні в м.Буча, в Академії спорту, визначилися найкращі 💪 тенісні🏓 школи України в рамках масштабного проєкту пліч – о – пліч.

🏓Грали переможці обласних ліг, які на протязі року святкували перемогу
в 4 етапах ( школа, громада, район, область)

🏓На фінальному п’ятому етапі 22 команди боролися за перемогу в наймасовіших змаганнях з настільного тенісу.

🏓На протязі трьох днів в залі Академії панувала фантастична атмосфера, емоції переможців та відчай переможених, учасники показали дуже високий рівень гри.
Але це і не дивно, грали найкращі👍

🏓Від Чернігівщини грала наймолодша команда на 5 етапі,
команда Іржавецького ліцею.
Горова Кароліна 6 кл.,
Максименко Ярослав -7 кл.
Максименко Руслан -7 кл.
Туряниця Карина -7 кл.
По регламенту дозволено грати учням
від 5 до 9 класу.

🏓Грали дуже достойно, змагаючися із командами гравці яких старші за них на декілька років.

🏓Команда з маленького села,
із школи в який навчається менше 100 учнів

🏓В неймовірній боротьбі ми вибороли Кубок🏆 та Срібні нагороди🏅в другому фіналі.

🏓Ми в 10 кращих тенісних шкіл України.
Ви неймовірні, ви найкращі, ви наша гордість👍
Горова Кароліна та Максименко Ярослав були основними гравцями
команди.
Запасні Туряниця Карина та Максименко Руслан також приносили переможні очки на 4 етапах.

🏓Аналізуючи наш виступ на протязі року, є велика надія на вдалу гру в наступному сезоні , сезоні де ми обов’язково боротимемося за перемогу.
Я вірю в наших юних спортсменів,
вірю в їхню майстерність, їхнє бажання стати найкращими.

🏓Від нашої команди ми дякуємо 🤝
організаторам проєкту, в яких школи з маленьких сіл та містечок мають змогу гідно конкурувати з школами з великих міст та великих селищ.

🤝Дякуємо керівництву та представникам Чернігівської обл.
за організацію та фінансування нашої поїздки в м.Бучу на 5 етап всеукраїнської гри пліч – о – пліч.

🤝Дякуємо начальнику Відділ освіти Ічнянської міської ради Ларисі Реус
за допомогу , за надання транспорту.

🤝Дякуємо директору Іржавецького ліцею Світлані Рубашці за постійну підтримку нашої команди.

🤝Дякуємо спеціалісту відділу освіти Марині Дейнеці за координацію, організацію та співпрацю з нами.

🤝Дякуємо водію шкільного автобуса Юрію Коваленко за комфортний підвіз нашої команди на змагання в м.Бучу.

🤝Дякуємо ЗСУ за кожний прожитий день, за можливість жити, навчатися, тренуватися, грати та вигравати.

Слава Україні!




x
Помічник