9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Війна, Талалаївська ОТГ

Атака росіян на Новгород-Сіверський: пошкоджено підприємство та склади

Увечері російські окупаційні війська завдали чергового удару по Новгород-Сіверському на Чернігівщині. Для атаки ворог використав дрони-камікадзе типу «Гербера». В результаті обстрілу пошкоджено територію підприємства харчової промисловості та об’єкти комерційної нерухомості. Зокрема, постраждала адміністративна будівля. На місці іншого влучання виникла пожежа в складському приміщенні, яку ліквідували рятувальники. Загалом протягом доби російські війська завдали 26 ударів по Чернігівській області, що спричинило 48 вибухів. Найбільша кількість атак здійснена FPV-дронами в прикордонних районах. Ці удари свідчать про систематичний терор цивільного населення та інфраструктури з боку агресора. Місцева влада закликає жителів бути обережними та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Атака на Новгород-Сіверський стала черговим нагадуванням про необхідність посилення протиповітряної оборони регіону.




x
Помічник