Обертинська ОТГ
12 червня відбулася робоча зустріч команди Карітас Коломия з керівництвом Оберт…
🤝 12 червня відбулася робоча зустріч команди Карітас Коломия з керівництвом Обертинської територіальної громади.
Під час зустрічі обговорили актуальні виклики, з якими сьогодні стикаються жителі громади, особливості роботи соціальної сфери та потреби різних категорій населення.
Окрему увагу приділили можливостям реалізації соціальних програм і проєктів, спрямованих на підтримку людей у складних життєвих обставинах, розвиток соціальних послуг та посилення спроможності громади.
Такі зустрічі є важливим кроком до налагодження ефективної співпраці, обміну досвідом та пошуку спільних рішень для покращення якості життя мешканців громади.
Дякуємо представникам Обертинської територіальної громади за відкритість до діалогу та готовність працювати заради добробуту людей. 💙
Обертинська селищна територіальна громада